Приетите деца за яслена група са следните…

Бележка

Уважаеми родители,
Приетите деца за яслена група са следните:
1. Мартин Димитров Иванов
2. Михаела Валериева Стоянова
3. Калоян Георгиев Токушев
4. Анна Николаева Йоргакиева
5. Ивет Лазарова Лазарова
6. Емил Маноелов Златев
Срокът за записване е от 29.08.2016 г. до 02.09.2016 г. в канцеларията на ЗАС в детската градина.

Приетите деца за I група са следните:
1. Виктория Андон Митева
Срокът за записване е от 29.08.2016 г. до 02.09.2016 г. в канцеларията на ЗАС в детската градина.

Уеажаеми родители, родителските срещи за I а и I в група ще се проведе на 19.07.2016г

Бележка

Уважаеми родители,
Отностно започване на посещението на децата в Детската градина, съобщаваме следната информация:
1. Децата от I“а“ група ще бъдат прехвърлени от яслата на 12.09.2016г., децата външен прием ще могат да посещават ДГ след 12.09. с готови мед.изследвания.
2. Децата от I“б“ група ще бъдат приемани след 12.09. с готови изследвания.
3. Децата от I“в“ група ще бъдат прехвърлени от яслата на 01.09.2016г., децата външен прием ще могат да посещават ДГ след 01.09. с готови мед.изследвания.
4. Децата за яслената група ще бъдат приемани след 01.09.2016г. по график направен от мед.сестри на Детската градина, в зависимост от желанието на родителите за започване на децата в яслата. Всички деца ще бъдат приети поетапно до края на месец октомври 2016г.

I“а“ група с учители Миглена Димитрова и Миглена Върбева
1. Адрияна Бисерова Олянова
2. Александър Цветанов Ангелов
3. Виктор Александров Василев
4. Виктор Диянов Чалъков
5. Вилияна Цветелинова Спиридонова
6. Даниел Иванов Костов
7. Даниел Петров Иванов
8. Дария Валериева Колева
9. Денис Ремзи Амди
10. Димитър Тихомиров Димитров
11. Диян Диянов Димитров
12. Ивайло Стефанов Панайотов
13. Илияна Диянова Иванова
14. Кристиян Светославов Георгиев
15. Кристияна Константинова Панайотова
16. Мадлен Едвард Бояджиян
17. Михаела Тихомирова Димитрова
18. Никол Тихомирова Димитрова
19. Никола Недков Кръстев
20. Никола Николаев Методиев
21. Николай Ивайлов Йорданов
22. Николай Дианов Желев
23. Радослав Николаев Николов
24. Ралица Атанас Атанасова
25. Рая Жасминова Хубенова
26. Саня Станиславова Господинова
27. София Филипова Бакалова
28. Яна Светослав Христова

I“б“ група с учители Димитричка Михалева и Иванка Койчева
1. Адриан Димитров Велков
2. Александра Тодорова Панайотова
3. Александър Ивайлов Христов
4. Алина Руменова Маркова
5. Антония Георгиева Стоименова
6. Борил Огнянов Радев
7. Борис Иванов Марков
8. Борис Симеонов Николов
9. Веселин Костадинов Георгиев
10. Георги Викторов Георгиев
11. Дилян Иванов Дончев
12. Димитър Иванов Иванов
13. Елица Иванова Сербезова
14. Еркан Реджеп Реджепов
15. Йоана Светославова Христова
16. Йордан Ивов Ботев
17. Йордан Светославов Савов
18. Калоян Бориславов Цанков
19. Константин Калинов Аврадалиев
20. Кристиян Валентинов Горанов
21. Кристин Николова Николова
22. Мартина Ангелова Боянова
23. Мелани Пламенова Франгова
24. Моника Руменова Димитрова
25. Радостин Светославов Стоянов
26. Румяна Пламенова Петрова
27. Симона Филипова Филчева
28. Тея Стефанова Маринова
29. Филип Филипов Филчев
30. Християна Симеонова Христова

I“в“ група с учители Десислава Константинова и Катя Попова
1. Александър Ивайлов Иванов
2. Александър Мирославов Караджов
3. Александър Севдалинов Ганчев
4. Анна Мартинова Василева
5. Асиана Иванова Банчева
6. Галин Стоянов Йорданов
7. Даниел Георгиев Филипов
8. Даниел Свиленов Пеев
9. Димана Здравкова Калудова
10. Димитър Георгиев Гърков
11. Ема Мирославова Бисерова
12. Ивайла Николаева Станева
13. Ивета Росенова Христова
14. Kалоян Кристиянов Костов
15. Лора Мартинова Маринова
16. Любомир Георгиев Любенов
17. Магдалена Димитрова Станчева
18. Мариан Красимирова Борисова
19. Мариета Росенова Христова
20. Марина Николаева Колева
21. Мартин Яворов Сяров
22. Никол Николаева Панайотова
23. Никола Деанов Йорданов
24. Никола Петров Атанасов
25. Никола Добромиров Георгиев
26. Николай Генадиев Иванов
27. Ния Недкова Недева
28. Паолина Стефанова Стефанова
29. Петър Валентинов Куртев
30. Сияна Стилиянова Симеонова